Jedną z opcji gry w lotto jest kaskada, która może przynieść nam nieco mniejsza główną wygraną niż np. duży lotek, ale wiąże się z tym wyższe prawdopodobieństwo wygranej. Los do gry możesz kupić w każdym punkcie lotto. Los kosztuje jedynie 2 zł, a wygrana może sięgać kwoty aż 250 000 zł.
W tej grze jest możliwa opcja tylko na chybił trafił, z puli liczb od 1 do 24 otrzymujesz kombinację 12 liczb, także musisz liczyć na szczęście, które przyniesie ci system. Losowanie odbywa się codziennie o godz. 14:00 i jest transmitowane na stronie lotto. pl oraz o 21:40 w Studio LOTTO w TVP Info i na lotto. pl.

 
Jednym z bardziej ciekawych pytań jest na pewno to jak odebrać wygraną, a więc nie jest to wcale takie skomplikowane. Gdyż do kwoty 2280 zł, pieniądze są wypłacane w punktach sprzedaży w dniu losowania lub w okresie 60 dni. Sprawa wygląda nieco bardziej skomplikowanie kiedy suma przekracza 2280 zł, należy wtedy udać się do Oddziału Totalizatora Sportowego, aby odebrać wygraną. Adresy oddziałów znajdują się na stronie lotto.
Warto wziąć udział w grze, która może przynieść nam wygraną, która zmieni nasze życie.