W dobie komercjalizacji, w czasach, w których rynek zdobywają tzw. sieciówki tworzące całe kolekcje na jedną modłę, zdecydowanie brakuje miejsc, w których można pozyskać niszowe produkty w przystępnej cenie. Jeżeli się już pojawiają sklepy z oryginalnymi, niebanalnymi produktami, np. odzieżą, to ich ceny z reguły okazują się nieprzystępne. Jesteśmy zatem w większości skazani na otaczanie się pospolitymi przedmiotami. Ale czy na pewno?

dawna DaWanda

Etsy. com to internetowa platforma handlowa powstała na podwalinach znanego internetowej społeczności sklepu DaWanda. Znajdziemy tutaj wszystko, tak zwane mydło i powidło, ale co najważniejsze asortyment jest bogaty w produkty niszowe, vintage a nawet rękodzielnicze. Jeżeli zatem szukamy jakiegoś wyjątkowego produktu, czegoś czego nie posiada już do drugi znajomy, co trzecia koleżanka, to jest właśnie miejsce dla nas.

Jak znaleźć unikatowy produkt w sieci?

Internet pęka w szwach od wszelkiego rodzaju asortymentu z każdej możliwej dziedziny. Jak zatem znaleźć produkt, którego jeszcze nikt nie ma, coś wyjątkowego, jedynego w swoim rodzaju? Wystarczy skorzystać ze wspomnianej wcześniej platformy handlowej etsy. com. Jak to zrobić? Można w prosty sposób wprowadzić do wyszukiwarki internetowej określoną frazę, np. dawanda sukienki dla dziewczynek lub etsy sukienki dla dziewczynek, jeżeli szukamy sukienki kominujnej dla naszej pociechy lub, np. dawanda obraz, etsy obraz, jeżeli szukamy niebanalnego elementu dekoracji ściennej.
Po co zatem przepłacać kupując markowe, ale pospolite produkty, jeżeli za niewielką cenę można pozyskać coś niebanalnego?