Kochasz swoje dziecko to pewne, dlatego z pietyzmem dbasz o nawet najmniejszy centymetr jego delikatnego i drobnego ciałka. W codziennej pielęgnacji skupiasz się nie tylko na karmieniu, ale również na skórze twojego bobasa.

Skóra nowo narodzonego dziecka wymaga starannej pielęgnacji, ponieważ jego maleńki organizm musi nauczyć się funkcjonowania poza wnętrzem brzucha mamy. W codziennym rytuale twoim i twojego malucha musi znaleźć się czas na wieczorną kąpiel, po której niezbędne jest nawilżenie i natłuszczenie skóry dziecka. W tym ostatnim pomoże ci odpowiednio dobrana do potrzeb oliwka.

Dlaczego akurat oliwka

Doskonale natłuszcza, chroni i zabezpiecza naskórek malucha i jest nieoceniona wręcz w walce z ciemieniuchą. Świetnie sprawdza się też, jako dodatek do kąpieli, no i pięknie pachnie. Bardzo dużą zaletą tego produktu jest jego naturalność, jednak nie można dać się zwieść nazwie. Na współczesnym rynku istnieje mnóstwo produktów nazwanych tak samo, jednak każdy z nich różni się nieco składem i ilością dodatków mających wzbogacać oliwkę w witaminy i inne zdrowe dla skóry substancje. Jeśli chcesz zadbać o skórę swojego bobasa za sprawą niezbędnego każdej mamie kosmetyku, jakim jest oliwka dla niemowląt ranking może zasugerować tę najlepszą.

Produkt ten stosuje się zarówno na skórę głowy i włosy, jak i na twarz i resztę ciała malucha. Spróbuj również zastosować ją na sobie samej, kto wie może stanie się częścią także twojej pielęgnacji lub odkryjesz dla niej jakieś nowe zastosowanie.