Wróciłaś właśnie od fryzjera i wynik końcowy nie spełnił Twoich oczekiwań? Grzywka wyszła zbyt krótka, a Ty szybko chcesz wrócić do poprzedniego wyglądu? O nic się nie martw. Po przeczytaniu tego artykułu z pewnością będziesz bogatsza o wiedzę z zakresu sposobów na szybszy porost włosów, które będziesz mogła wykorzystać.

Wiele kobiet na całym świecie zadaje sobie często pytanie po powrocie od fryzjera – Co zrobić żeby grzywka szybko odrosła? Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że każda z nas może mieć różny rodzaj włosów. Przykładowo mogą to być włosy słabe, mocne, farbowane. Należy ocenić więc kondycję swoich włosów, a następnie przechodzić do działań. Gdy nasze włosy są łamliwe i słabe, może być to oznaką braku witamin i minerałów oraz nieodpowiedniej pielęgnacji naszych włosów.

Istnieją sposoby na szybszy wzrost włosów. Mogą to być:
– olejowanie włosów za pomocą specjalnych masek
– zrezygnowanie z kosmetyków do włosów zawierających związki silikonowe
– stosowanie środków do włosów na bazie ziół, naturalnych ekstraktów oraz olejków
– masaż głowy, który pobudzi Twoje cebulki włosowe, poprzez poprzez polepszenie krążenia krwi, a dodatkowo zapewni Tobie chwilę relaksu.

Na początku należy skupić się na tym, aby dostarczyć naszemu organizmowi witamin i minerałów odpowiedzialnych za dobrą kondycję włosów. W aptekach dostępne są różnego rodzaju środki wspomagające odbudowie i pielęgnacji naszych włosów. Możemy stosować odżywki, które jak sama nazwa wskazuje – odżywiają nasze włosy w cenne składniki.